ALLAKÄINUD NAINE

Soovitused ülestõusuks!

Käesolevaga panen kirja minu soovitused ülestõusuks, mis on loodud kogedes ja vaadeldes elu naisena. Tunnistan, et osad minu soovitustest on raskesti verbaliseeritavad ja vajavad mõistmist sensitiivselt, et arusaada soovituste mõjususest. Mõjuvad nad aga isegi neist arusaamata ning neid lugematagi!
Armas naine, tööl ei pea sa käima, vaid tööd tuleb teha - pühendumise ja armastusega. Tegelikkuses puudub vajadus panna ennast kannatama ja käia tuimalt tööl ja teha midagi lihtsalt selleks, et saada raha. Kui Sa vajad raha, siis vali teha selle tarvis midagi, mis sulle tõesti meeldib ja sind huvitab, mida sa päriselt tahad edendada ja millesse panustada. Sina saad endale lubada oma tööd kergelt võtta erinevalt meestest, kellel tuleb oma töösse suhtuda eriti aatelikult. Võta oma tööd kergelt, see tähendab, et see töö on sinu elus väga meeldiv ja inspireeriv loomine, kus sa saad avada oma loomupärased võimed. Arvamine, et kui inimene oma tööd tõsiselt ja raskelt võtab, siis ta teeb oma tööd hästi, on eriti naiste puhul täiesti eksitav. Naisel on mehest erinevad ülesanded (ka pere ja kodu osas). Naine saab anda endast parima, kui tema eraelus kõik kasvab, õitseb ja kannab vilja. Seega vali töö, mis ei sega ega häiri sinu eraelu (lähisuhet, emaks olemist ja teie ühise kodu südameks olemist) vaid hoopis toetab seda. Siis sa ei teeni enam raha vaid valguse jõudu ja see on ühe naise tõeline ülesanne - luua siia maailma tasakaalu, harmooniat, ilu, armastust, hoitust, mõistmist, andestust, soojust, hingetoitu ja südametarkust. Sellise töö palk on jumalik. See on üks osa naiselikust eneseteostusest, mis jääb sündimata kui naine on juhitud vaid iseenda isiklikest madalatest huvidest ja materiaalsest heaolust ning mugavusest.
Ära ometi otsi oma identiteeti, väärtuslikkust ja tähtsust mingis konkreetses ametis või tööalases karjääris vaid leia see iseenda sügavikest puhtaima, kõrgeima võimalikkusena, kes sa oled naisena. Kui sa oled abielus, siis on sinu ülesanne naisena toetada oma meest, panustada temasse ja luua läbi tema. Pole midagi kohutavamat kui seda on armastuseta mees ja tema hävituslik püüd või siis juba saabunud täielik apaatsus. Teadjanaise mees on terve, küps, suuremeelne, mehelik, julge, selge, aus, tark, loov, tõe eest seisev ja tõde kaitsev. Looja suure algustähega. Julgusta ja inspireeri oma meest looma üha suuremalt ja näita talle tema täielikku võimekust, suutlikkust. Ära nõua mehelt midagi. Kui sa armastad oma meest tõeliselt, siis sa usud temasse. Ja, kui sa tõesti oma kõige olulisemat tööd naisena teed, siis on sul alati kõik, mida sa vajad!
Naine, hoia end puhtana! Ja täpselt nagu sa seda teed füüsiliselt, tee seda ka energeetiliselt. Sa ei saa endale lubada kõike – ebateadlikkust, silmakirjalikkust, pahatahtlikkust, võimuahnust ja kõike, mis on ebapuhas ning kurjast vaimust vaevatud, meelitav ning eksitav. Seda fakti, et siin maailmas eksisteerib ka kurjus, ei ole vaja karta, vaid seda tuleb lihtsalt endale tunnistada ning selleks tuleb valmis olla. Teadjanaine on teadlik kurjast ja näeb selle hetkega läbi isegi siis, kui kuri on end peitnud kõige ilusamasse rüüsse. Ära lase end eksitada illusioonide meistril! Lai särav naeratus on kurja puhul vaid ilus mask, millega ta sogastes vetes kenasti mängida püüab. Ära lase pimedusest välja ilmuvatel oma valgust varastada! Mugavuse ja kohandumise kultuse all vaevlev ühiskond võpatab alati siis, kui saabub keegi, kes julgelt isikliku vabaduse poole sammub. Jää iseendaks ja väljenda oma tõelist olemust läbi puhta mõtte, sõna ja teo. Tunne ära need inimesed, kes soovivad sinu üle täielikku võimu omada ja tea, et nende eesmärk ongi sinu tahe ja energia maha suruda, et nemad saaksid ennast oma nahas paremini tunda. Teadlikult või mitte näevad nad meie arengus ohtu enda mõjuvõimule ja kui neil õnnestub sind alla suruda, siis see aitab neil justkui oma tähtsust säilitada. Need on need inimesed, kes külvavad hirmu. Kuri naine püüab panna sind end halvasti tundma sinus pidevalt kaheldes, et kas sa oled ikka piisavalt hea ja sa võidki hakata uskuma, et oledki mõttetu, ebapiisav ning võimetu selle asemel, et leida oma tee vabaduseni. Selline naine toimetab ka läbi teiste, kui ta otse sinuni ei jõua, see tähendab, et ta manipuleerib teiste inimestega ja kogub nende poolehoidu ning ründab läbi nende või siis otsib endale pooldajaid, kuna üksi ta ei julge ega saa sinu ees seista. Väldi selliseid vana kurja käepikendusi - elus kibestunud naisi ja ära kaldu kunagi oma teelt kõrvale!

Nimed on siin kõrgeima poolt juba nimetatud ja nende palk neile määratud!
Eelmine
Eluraskused KUI õppetunnid
Järgmine
Kuidas tunda mehi ja jõuda äratundmiseni?

Lisa kommentaar

Email again: