Kelli ja Kristo

 Kelli

Kelli

 Olen elu jooksul kogenud väga palju erinevaid olukordi, teinud kardinaalseid elumuutusi, kõik see on tekitanud minus usalduse elu loomuliku kulgemise vastu. Elu on loomulik, spontaanne, voolav ehk väga naiselik, kui vaid lubada sel nõnda olla. Mulle meeldib luua ilu ja harmooniat, leian, et see on naiseks olemise üks peamisi ülesandeid. Naiselikkus, teadlikuks lapsevanemaks olemine ning  käsitöö on valdkonnad, milles tunnen ennast ära. Iga eluhetk on peegeldus meist endist, kui oleme armastavad on seda meiega ka elu. Lisaks seminaride, koolituste ning õpitubade korraldamisele tegelen ka individuaal- ning grupiteraapiate läbiviimisega.

 Kristo

Kristo

 Inimese ning kogu elu sügavam olemus on mind huvitanud juba maast madalast. Elu on kui mitmekihiline sibul, kus meie isiklik reaalsus sõltub meie tajust, meie elu võib seega sisaldada paljusid värve, mis kõik kuuluvad terviku juurde. Kuigi tarkuse teed on tasased, on paljud sügavad, isiklikke arusaamu muutvad kogemused tulnud läbi valu. Enamik vastuseid leiame me läbi enesevaatluse, mis annab meile oskuse näha ja luua seoseid. Enesesse sukeldumine, oma sisemaastike avastamine ning selles leiduva jagamine on minu kutsumus. Jagan oma teadmisi meelsasti läbi kirjutamise kui ka sõna kaudu läbi erinevate seminaride, koolituste ning teraapiavormide.

One Thought on “Kelli ja Kristo

  1. Tänan, Teid vestluse eest Tallinnas, kus kohtusime. Tänan, et Kristo leidsid õiged sõnad, panin oma energiad kinni ja kõik hästi. Loodan, et kohtume kunagi veel!

    Heade soovidega,

    Eveli

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga