La Fata Art

Loodussõbralikud käsitööhaldjad aitavad Sul imemaailma väravaid taas avada või hoida avatuna ning juhatavad Sind puhta, õnneliku ja rahuldust pakkuva eluni. Nad näitavad Sulle, milleks Sa inimesena tõeliselt võimeline oled ja, kuidas seda luua. Nad kutsuvad Sind hoolima ja hoolitsema looduse ja kõikide loomade eest.
Loodushaldjad on käsitsi valmistatud üdini looduslikest materjalidest ja inspireeritud waldorfnukkudest.
Haldjad on ellu kutsutud nõela ja villa koostööl, armastuses. Neid ehivad tihti vääriskivid, käbid või viljapead.
Käsitööhaldjate tagasihoidlik välimus ja puhas nägu jätavad selgeltnägemise võimele ruumi ja ergutavad intuitsiooni. Lapsed tavaliselt näevad haldjate erinevaid näoilmeid ja ei küsi, kus nende silmad on. Valdavalt on neil näol armastav naeratus ja silmist kiirgab rahu, vahel on nad aga üleannetult rõõmsad, mängulised ja isegi krutskeid täis, harva väljendavad nende silmad ja suud ka tõsidust ning kurbust.
Kui Sa kohe haldja nägu ei näe, ära muretse, vaata tema nägu üha uuesti ja uuesti ning küsi endalt, millise näoga see haldjas olla võiks, kui tal nägu oleks?

Käsitööhaldjad ja -inglid materialiseeruvad tellimusel spetsiaalselt valitud inimesele. Sel puhul on käsitöönukk väga tihedalt seotud tema omanikuga. Käsitööhaldja valmimise ajal antud taotlused, soovid kanduvad automaatselt üle nuku omanikule.
Tervendades nukku, terveneb nuku omanik.
Selliselt personaalselt tellitud nukk on imeline kingitus siia ilma saabunud lapsele, et teda kaitsta ja hoida armastuses.
Haldja võib enda teenistusse kutsuda ka lihtsalt ruumi head energiat kiirgama või hoopis mõne muu ülendava taotlusega.
Teised nö veel vabad haldjad ja inglid on sündinud spontaanselt ja võibolla just Sinu jaoks.
Nad kannavad endas konkreetseid omadusi, mille kohta saad täpsemalt lugeda pildi juurest. Kui Sind valdab äratundmine, siis anna mulle sellest julgelt teada!

Tänan tõeliselt,
Kelli

Telli endale personaalne haldjas: kelli@kaksikleek.ee