SENSITIIVSETE VÕIMETE ARENDAMINE
Ükskõik, kes me oleme, ükskõik kus me oleme ja mida teeme, alati esineb olukordi, kus me otsime selgust. Selgus on jõud ja liikumine, selgus on enesekindlus ning kasv, see toob meile vähima kulumise hinna nii töö kui ka eraelus. See koolitus on suurema selguse tööriistaks.

Kui tunnete, et vanad toimimisviisid enam ei taha töötada või olete lihtsalt avatud uutele avaramatele võimalustele, siis on see koolitus just teile. Kujutluse jõud, neutraalseks jäämise kunst, iseenda häälestamine ja teadlik hoiak, ülivõimete äratamine, maagia äris, vaimse maailma toetus ja rituaali jõud on need maailmad, mis koolitusel osalejale avanevad.

1-päevane koolitus on suunatud ennekõike inimestele, kes töötavad teiste inimestega era-, avalikus või kolmandas sektoris.
Loomulikult, meil kõigil on kusagil oma võimete hetkelised piirid, kuid neid on võimalik järjepidevalt nihutada. See koolitus on võimalus nihutada piire.

HIND:  199 eurot (sisaldab lõuna- ja kohvipause).
AEG: 8. august kell 11.00
KOHT: Katku Koda (Kesk-Eesti, Mäo)
KOHTADE ARV PIIRATUD!


 Lisainfo saamiseks kirjuta elli@kaksikleek.ee.


NAISE JA MEHE METAFÜÜSIKA 

Alateema: esivanemate mustrid meie suhetes

HIND: 50 eurot

AEG: 25. juuli  kell 11:00 – 14:00

KOHT: Katku Koda (Kesk-Eesti, Mäo)

KOHTADE ARV PIIRATUD!


Naise ja mehe metafüüsika on suvine 4-osaline loeng-praktika, kus fookuses on teemad,
mis mõjutavad enim meie lähisuhet. Iga loeng-praktika on eraldiseisva teemaga ning osalemiseks
ei pea inimene olema läbinud eelmisi loeng-praktikaid.

Naise ja mehe metafüüsika 4. ja viimane osa sel aastal toimub 22. augustil. Alateemaks on eneseteostus naisena, mehena ja paaris.Lisainfo saamiseks kirjuta elli@kaksikleek.ee.