Alateadlikes vetes peidus olnu tuleb nähtavale

Kõik, mis on olnud alateadlikes vetes, varjatud, see tõuseb nähtavale, seda nii kollektiivselt kui ka sinu isiklikul tasandil.


Sina, kes sa neid ridu loed, suures plaanis on sinuga kõik hästi. Elu nõuab küll sinult sisemaastiku korrektiivi ja see, mida on vaja muuta, see on tõusnud sulle vägagi nähtavaks sinu elus. See on selle olukorra õnnistus sinu jaoks. Sellega sa saad midagi ette võtta, selles on sinu meelevald. Kui sa jälgid uudiseid, mis maailmast tulevad, siis sul võib jääda mulje, et mäng käib ühte väravasse. Paraku see nii ei ole. On paljut, mida me ei tea ja on paljut, mis on meie jaoks peidetud. See kõik seal aga ei ole sinu meelevald ehk ära tegele sellega. See viib sind vaid suuremasse frustratsiooni.  Sul on oma ülesanne ja tee. Keskendu sellele. Su ainus ülesanne on praegu töötada selle osaga iseendast, mis on sinu jaoks hetkel avanenud tunnete tasandi kaudu. Tervenda seda. Ära viska omi plaane prügikasti. Seal ilmselt on vaja teha mõningaid korrektiive kuid sinu peamine pürgimus peaks jääma samaks. Püsi sellel lainel, kasvõi oma mõtetes.

Mis on sinu kõige suurem relv? Sinu kõige suurem relv on sinu väli. Inimene on võimsam olend kui temast üldse on kunagi räägitud. Inimese välja kiirgus on kordi tugevam kui ükskõik millise seadme kiirgus. Inimene peab sellest vaid teadlikuks tulema, ja ka päriselt uskuma, et see nii on. Ja kui see on nii, siis oled sa kaitstud. See on justkui absoluutne osake, kellel on avaldumas oma täispotentsiaal. Kordan, sinu väli on sinu tööriist.

Iga nähtus vajab jõudu, et kasvada. Ja kui see nähtus ei saa jõudu, et kasvada, siis ta ei kasva. Küsimus sulle – kas valid jõu kasvatamise või langed hirmudesse? Ja kui langedki, siis ka hirm võib olla sinu suurim sõber - ta teeb sind elavaks. Looja ei ole kusagil kaugel teavas olev nähtus, vaid ta on Vaim ja tema kuningriik on inimeses.

Vaata aknast välja, kindlasti sa leiad sealt mõne puu, mida vaadata. Vaata seda puud. Kas see puu tunneb hirmu, on ta ärev? Ei tunne ja ei ole. Ta püsib rahulikult paigal ja samas on ta vägagi konkreetne ja selge. Mõtle endast kui puust ja kasvata juured alla.


Eelmine
Elu on hingekool milles on vajalikud õppetükid
Järgmine
Valik kitsa ning laia tee vahel

Lisa kommentaar

Email again: