ALLAKÄINUD NAINE

Soovitused ülestõusuks!

Käesolevaga panen kirja minu soovitused ülestõusuks, mis on loodud kogedes ja vaadeldes elu naisena. Tunnistan, et osad minu soovitustest on raskesti verbaliseeritavad ja vajavad head tunnetust, et arusaada soovituste mõjususest. Mõjuvad nad aga isegi neist arusaamata ning neid lugematagi!
Armas naine, tööl ei pea sa käima, vaid tööd tuleb teha - pühendumise ja armastusega. Võta oma tööd armastusega, see tähendab, et see töö on sinu elus meeldiv ja inspireeriv loomine, kus sa saad avada oma loomupärased võimed. Arvamine, et kui inimene oma tööd tõsiselt ja raskelt võtab, siis ta teeb oma tööd hästi, on eriti naiste puhul täiesti eksitav. Naisel on mehest erinevad ülesanded (ka pere ja kodu osas). Naine saab anda endast parima, kui tema eraelus kõik kasvab, õitseb ja kannab vilja. Seega vali töö, mis ei sega ega häiri sinu eraelu (lähisuhet, emaks olemist ja teie ühise kodu südameks olemist) vaid hoopis toetab seda. Siis sa ei teeni enam raha vaid valguse jõudu ja see on ühe naise tõeline ülesanne - luua siia maailma tasakaalu, harmooniat, ilu, armastust, hoitust, mõistmist, andestust, soojust, hingetoitu ja südametarkust. Sellise töö palk on jumalik. See on üks osa naiselikust eneseteostusest, mis jääb sündimata kui naine on juhitud vaid iseenda isiklikest madalatest huvidest ja materiaalsest heaolust ning mugavusest.
Ära ometi otsi oma identiteeti, väärtuslikkust ja tähtsust mingis konkreetses ametis või tööalases karjääris vaid leia see iseenda sügavikest puhtaima, kõrgeima võimalikkusena, kes sa oled naisena. Kui sa oled abielus, siis on sinu ülesanne naisena toetada oma meest, panustada temasse. Pole midagi kohutavamat kui seda on armastuseta mees ja tema hävituslik püüd või siis juba saabunud täielik apaatsus. Julgusta ja inspireeri oma meest looma üha suuremalt ja näita talle tema täielikku võimekust, suutlikkust. Usu Temasse. Ja, kui sa tõesti oma kõige olulisemat tööd naisena teed, siis on sul alati kõik, mida sa vajad!
Naisel tuleb end hoida puhtana ja ta ei saa endale lubada kõike – ebateadlikkust, silmakirjalikkust, pahatahtlikkust, võimuahnust ja kõike, mis on ebapuhas ning kurjast vaimust vaevatud, meelitav ning eksitav. Teadjanaine on teadlik kurjast ja näeb selle hetkega läbi isegi siis, kui kuri on end peitnud kõige ilusamasse rüüsse. Ära lase end eksitada illusioonide meistril! Lai särav naeratus on kurja puhul vaid ilus mask, millega ta sogastes vetes kenasti mängida püüab. Ära lase pimedusest välja ilmuvatel oma valgust varjutada. Mugavuse ja kohandumise kultuse all vaevlev ühiskond võpatab alati siis, kui saabub keegi, kes julgelt vabaduse poole sammub. Jää iseendaks ja väljenda oma tõelist olemust läbi puhta mõtte, sõna ja teo. Tunne ära need inimesed, kes soovivad sinu üle täielikku võimu omada ja tea, et nende eesmärk ongi sinu tahe ja energia maha suruda, et nemad saaksid ennast oma nahas paremini tunda. Teadlikult või mitte näevad nad meie arengus ohtu enda ebapuhtusele ja kui neil õnnestub sind alla suruda, siis see aitab neil justkui oma tähtsust säilitada. Need on need inimesed, kes külvavad hirmu ja kahtlevad Sinus. Selline jõud toimetab läbi teiste inimeste, kui ta otse sinuni ei pääse, see tähendab, et ta manipuleerib teiste inimestega ja kogub nende poolehoidu ning ründab läbi nende või siis otsib endale pooldajaid, kuna üksi ta ei saa sinu ees seista. Sa vaid vaata (paista valgusena nende peale) neid vana kurja käepikendusi - elu kibestunud osa ja ära kaldu kunagi oma teelt kõrvale!

Nimed on siin kõrgeima poolt juba nimetatud ja nende palk neile määratud!
Eelmine
Eluraskused KUI õppetunnid
Järgmine
Kuidas tunda mehi ja jõuda äratundmiseni?

Lisa kommentaar

Email again: