Sildid:

Astu oma vabandustest välja

Vabandused, miks me midagi teha ei saa või ei suuda, hiilivad meie juurde vaikselt, märkamatult. Ükskõik kes sa oled, ükskõik kus sa oled, võta vastu tugev sisemine otsus ja astu oma vabandustest välja, sest su elul pole mitte sittagi viga.

Rahulolematutesse, tänamatutesse ja ennast pidevalt välja vabandavatesse inimestesse võib elu lõputult valada kõikvõimalikke rikkusi aga need ei püsi seal ega kinnitu inimeses. Kui sa näed kusagil probleemi, siis see ei asu "seal eemal", vaid probleem on sinus eneses. Lõpeta kaeblemine, ära vingu, sest elu on kingitus ja and ning sulle on antud su aeg.

Inimese häda algab siis, kui ta siin elus oma enese piiratud tahtmist taga ajab. Inimese häda algab ka siis, kui ta teisi teenides ennast unustab. Teeni inimesi aga pea lugu ka endast. Kui vaja, vihasta ja nii, et maa on must, sest viha ei ole armastuse vastand, hirm on. Ära karda vihastuda. Püha viha tuleb kõrgemalt poolt ja see tõstab kõrgemale. Vahel peab elu inimese välja vihastama ja alles siis ta jõuab endas kusagile.

Elu on looja and, võta see vastu!

Kõrgemalt poolt antud elu hävitajad ei saa aru, et loovad hävingut iseendale. Siit läinud inimest ei too mitte miski tagasi, iga kehastus on ajutine ja igavikku mööduv.

Sulle on antud su aeg – kuidas sa oma elu elad, on see kõik, milleks oled võimeline? Või on siin veel midagi? Siruta ennast välja ja näita nüüd (oma) vaimu suurust!

Ära lase ennast eksitada võõrastest soovidest, mõtetest ja eesmärkidest, oma laiskusest ning mugavustest. Inimesed, kelle elud on väljastpoolt pealesunnitud sündmuste kaootilised liikumised, upuvad võõratesse soovidesse ja sündmustesse ega ole võimelised liikuma omaenda saatuse teel. Ainus, kelle otsa on meil koperdada, vaatab meile hommikul peeglist vastu. Ära näita näpuga teistele.

Inimene saab siit maailmast lahkuda vaid läbi kutse. Kõik lahkunud on saanud kutse tagasi. Me oleme siia saadetud ja me kõik saame just oma õigel hetkel tagasikutse. See kutse saab tulla vaid kõige kõrgemalt. Ühel päeval see kutse tuleb, ole siis valmis.Eelmine
Kõrgeim tunnetus sünnib alati läbi isikliku kogemuse
Järgmine
Elu ei nõua meilt eneseületust milleks me võimelised ei ole

Lisa kommentaar

Email again: