Sildid:

Kõik on millekski hea

Inimene, kes on ühenduses oma sügavaima olemusega, lähtub elus vaid armastusest. Olles avatud armastusele kogeb inimene, kuidas kõik on millegi jaoks hea ja, et kõik eksisteeribki vaid tänu armastusele.

Õnnelik on inimene, kes usub paremasse homsesse ja elab oma elu igat hetke olles täidetud rahu ning rõõmuga. Kui inimene kannab endas usaldust, siis ta eeldab elult ja teistelt inimestelt head, isegi siis, kui asjad ei ole läinud alati nii nagu ta seda ise ette on kujutanud, igatsenud. Leppida eluga nii nagu see on, suudab inimene, kes on jõudnud äratundmiseni, et kõik, mille osaliseks ta saab, on talle alati hea. Selline inimene ei usu kurjusesse ning tema võitu inimeses. Uskudes headusesse on inimene sügavalt usaldav elu suhtes ja oma olemusega äratab ta ka teistes ilu ning puhtust.

Igast kannatusest, raskest kaotusest, pettumusest või hirmust on võimalik läbi tulla avades end taas ja veel sügavamalt armastusele. Sulgudes inimene jäigastub elu jooksul ning muutub seesmiselt kibedaks. Lootes ja uskudes paremasse homsesse anname enesele võimaluse. Teadvustades, et kõik, mille osaliseks me oma elus oleme saanud ja kõik, mida kogeme antud hetkel, on meie enese kõrgemaks hüvanguks, toimub vabanemine püüdest ise kontrollida asjade kulgu ning rahunemine, leppimine iseenda, oma elu ja kõige ümbritsevaga. 

Kui oled oma elus kannatamas, siis ära jäta küsimata, et kuidas see saab sulle hea olla, sest kõik on millekski hea.

Eelmine
Ära lase ühel aspektil mõjutada tervet elu – sea endale sisemised piirid
Järgmine
Üks tilgake maailmaookeanis

Lisa kommentaar

Email again: