Sildid:

Kuidas saada end oma kehas voolama ?

Inimene on meie tänaste üldiste teadmiste juures keerukas (ja samal ajal ka lihtne) bioenergeetiline süsteem, kus inimese iga mõte ning hoiak mõjutab koheselt füüsilist keha.

Piltlikult öeldes on keha jaotatud sektoriteks, kus kindlat tüüpi hoiakud, mõtted ja mõttemustrid avaldavad mõju konkreetses kehapiirkonnas. Inimene on kui avatud raamat ja mida vanemaks ta saab, seda enam hakkavad inimese kehas esile tulema inimest vormivad programmilised mustrid. Iseenesest on see loomulik, sest läbi probleemide on meil võimalik jõuda suuremasse seesmisse vabadusse, vabaneme iseendi loodud kammitsaist.

Seksuaalsus on alati seotud inimese alateadliku turvatundega. Kui inimene tahab olla voolav, mahlane, olla karismaatiline, kiirata, tuleb ära lahendada alateadliku turvatundega seotud küsimused. Pidev hirm, vajadus kontrollida ja juhtida, sulgeb või muundab kehas loomuliku energiaringluse – kusagile tekib seda liiga palju ning mõnes kohas on seda jällegi vajaka. Kehas tekivad selle tagajärjel haiguslikud energeetilised ühendused, algselt võib see olla seotud ühe organiga. Viimane, olles madalseisus, hakkab energiat ammutma teistelt organitelt.

Pole üldse juhuslik, kuhu kehapiirkonda kogenevad liigsed kilod – inimene on metafüüsiline olend ja sellel on metafüüsiline tähendus.

Kindlasti oled elus kokku puutunud perioodi või hetkedega, kus sul on tekkinud ootamatud isud, suur soov pidevalt magusat endale sisse kühveldada – söömine on emotsionaalne tegevus ning sõna otseses mõttes seotud turvatundega. Tõde on selles, et me ei vaja tegelikkuses nõnda palju tahket toitu – kui meie energeetika on tasakaalus, ei lange meie keha ka vähese toitumise korral alakaalu. Mõelge armunute peale – nad ei vaja nii palju und, söövad vähe, on optimistlikud ja hirmul pole nende sees kohta ehk nad püsivad värsked. Mis see on? See on energia ja inimene on suuteline seda endas esile kutsuma!

Üks massiline tasakaalutuse allikas on energiakonsentratsioon "ümber pea" (jutumärgid on siin seetõttu, et aju ei ole info looja, vaid vastuvõtja) ehk liigne mentaalsus. Kuna energia asub seal, "kuivatab" see inimese muud kehapiirkonnad. Eriti, ütleks, avaldab see mõju naise elule, sellele kuidas ta maailma ja iseennast selles tajub.

Miks naised tänapäeval pigem mehelikud omadused kiiremini omaks võtavad, neid põhjuseid on mitmeid aga ennekõike on see uskumus, et naiselike kvaliteetidega ei ole tänases maailmas võimalik hakkama saada – tuleb olla iseseisev ning ainus kellele loota saame, oleme me ise. See on muidugi tõest üpris kaugel.

Esiteks ei ole iseseisvus inimese arengu kõrgeim aste – sellest kõrgemal asub vastastikune sõltuvus (mitte segamini ajada kaas – ja lähisõltuvusega, erinevus seisneb inimese psüühilises küpsuses) ning mõte, et vaid endale saab loota, tuleb sügavast ebaturvalisusest.

Probleem ei ole mitte selles, et alateadlik ebaturvalisus on, vaid see, et inimene ei tea, et ta sellest juhitud on. Algpõhjustest ebateadlik olemine tähendab seda, et me ei oska seda eneses märgata ning kipume andma enestele valediagnoosi ja sealt ka vale ravi oma probleemidele.

Kehal on teatud punktid, mille kaudu on võimalik saada ligipääs alateadvusele (loomulikult on alateadvusse võimalik sukelduda erinevatel viisidel) ning vabastada nende kaudu oma aja ära elanud programme. Oleme andnud neile nime Kristuse punktid, sest lisaks füüsilistele küsimustele on nende punktide kaudu võimalik tõsta ka inimese teadvustasandit.


Eelmine
Sa ei ole üksi ja sa saad hakkama
Järgmine
Emotsionaalse nälja põhjused ulatuvad lapsepõlve

Lisa kommentaar

Email again: