Sildid:

Kuidas tunda mehi ja jõuda äratundmiseni?

Mehi saab tunda vaid naiselik naine.


Mehelik naine saab olla mehega vaid mentaalses suhtes. Aga see suhe ei ole selliselt lõpuni arenguvõimeline ja püsiv. Varem või hiljem kerkib ühes või teises esile igatsus sügavama suhte, kontakti ja ühenduse järele. Selliselt on naise ja mehe vahelises suhtes, kus naine justkui võiks olla täiesti rahulik ja õnnelik aga ometi ei ole. Sellistes olukordades ei ole enamjaolt hädavajalik partnerit vahetada vaid iseendas oma naiselikkuse ja/või mehelikkusega töötada, seda avada ja arendada.
Naiselik naine on suhtes haavatav ja avatud. Naiselik naine väljendab suhtes oma mehele oma tundeid. Ta väljendab vabalt ja vahetult mehele oma rõõmu ja ka  kurbust, oma igatsust ja hinges helisevat armastust, oma rahulolematust ja selle sügavikus olevat haavatavust. Kui naine püüab mehele intellektuaalselt selgitada oma tundeid, siis loob ta mehelikust mehest eemaldumist. Kui naine tunneb end sisemuses piisavalt turvaliselt, et suudab jääda mehega suhtes avatuks ja kogu oma puhtuses olla ehe ning tundeline, siis saab ta meheliku mehe poolt erilise kaitse, truuduse, austuse ja hoituse osaliseks. Ja sellises suhtes on iga koosveedetud hetk mõlemale osapoolele sügavalt nauditav. Koosolemise aega planeeritakse hoolega ette ja lähedus säilib kindlalt ning ainult kasvab ajas. Sellises suhtes naine särab ilus ja mees on täielikult vitaalne ning terve. Üksteisele mõjutakse hingetoitvalt, tervendavalt, rahustavalt ning väestavalt.
Kui naine alles otsib või ootab oma printsi valgel hobusel, siis tuleb tal teadvustada, et sobiva, sarnase maailmavaatega inimest ei pruugi kohe valmis olla. Ühise kogemuse käigus saavad mees ja naine kasvada lähedasteks, leida kooskõla ja näha ühist tulevikku. Et jõuda äratundmiseni, tuleb lähtuda mehe loomulikust lõhnast ja olemusest, sest need ei eksita kunagi. Ja, siis pühendudes saavad naine ja mees üha paremaks, selgemaks, puhtamaks. Nende elu on jumalik, nad täidavad rõõmu ning põnevusega oma ülesandeid. Nende ühisel elul ja loomingul on kõrgeim tähendus.

Eelmine
Eluraskused KUI õppetunnid
Järgmine
Andesta neile!

Lisa kommentaar

Email again: