Lähisuhe saab uue hingamise kui tullakse välja kaassõltuvusest

Lähisuhe saab uue hingamise kui tullakse välja kaassõltuvusest teineteise osas. Ka kõiksugu nähtavatest ja nähtamatutest mugavustsoonidest on vaja välja tulla, iseenda sees ja oma elus.


Lähisuhe saab uue hingamise kui lubad endal rohkem isiksus olla, särada oma eripäras ja kordumatuses. Lähisuhe kasvab sügavamaks läbi raskuste ja raskustes joonistub välja see, miks tegelikult kokku on saadud – mida koos kogetakse ja üksteisele õpetatakse.  

Oma armastatu poolt petta saanud inimene on kutsutud elu poolt arenema, et iseennast ja elu veel sügavamalt tundma õppida. Kuidas iganes sa ennast oma suhtes tunned, see kõik, mida sa koged, oled sina ise. See, mida sa oma suhtes koged, on äärmiselt vajalik selleks, et täidaksid oma eluga seda eesmärki, milleks siia maailma tulnud oled. Inimesel, kes nö ei leia seda õiget enda jaoks, tuleb suurt tööd teha iseendaga, ja kui see töö on võetud teha, muutub ka tema elu – ta on leidnud, mida otsis. Armastama tuleb õppida ja seda kogu elu.

Kaotades oma armastatu tuleb sul iseennast veel sügavamalt armastama õppida. Iga olukord on erinev aga inimesed, kes on kaotanud oma armastatu, on kutsutud tõusma kõrgemale tasandile ja saavutama uue puhtama kvaliteedi oma elus. Ka selle kaotatud inimese vastu saab armastus vaid süveneda, sest armastus on alati suurem kui petta saamise valu. Koosloomine saab sündida vaid mõlema poole ühinemisel, vabal tahtel ja looja õnnistusel.

Kõik, mis kasvab, see püsib. Kõik, milles areng on peatunud, transformeerub uuele olemise tasandile. Areng ja pidev avardumine, liikumine on siin maailmas kõigesse sisse kirjutatud. Ka armastus otsib viisi, kuidas kasvada ja avarduda. Kui sul on suhtes suured väljakutsed või raskused, siis pööra oma tähelepanu kõigepealt iseendale, enda eest hoolitsemisele ja enesetervendamisele. Armasta ennast ja pea endast lugu. Ole enda suhtes tähelepanelik ja hoolitse enda eest. Kuula sisemist juhendamist ja järgi seda. Aja jooksul inimese isiklikud vajadused muutuvad, seepärast ole paindlik – mis on õige ühel ajal, ei sobi võib-olla teisel eluperioodil. Mediteeri ja tegele oma sisemaailma puhastamisega, hoia oma keha liikumises ja toitu teadlikult ning võimalikult kergelt, puhtalt. Tule välja jäikuse illusoorsest turvalisusest ja sisene paindlikku eneseusaldusse. Armastuses ei ole midagi tegemist tahtmistega, vaid ainult järeleandmistega.  Armasta, armasta ennast kui osa Jumalast.


Eelmine
Õiged ja valed püüdlused ehk mida sa tegelikult vajad?
Järgmine
Tegelikkuse tervendav vägi

Lisa kommentaar

Email again: