Sildid:

Me ei lange, vaid tõuseme üles


2022 on ebakõlaliste nähtuste esilekerkimise aasta. See on aasta, kus domineerivad äärmsused luues omamoodi veidral kujul, keset segadust, tasakaalu. See on leidmise ja taasavastamise aasta, see on hingelt puhaste tõusmise ning ebaväärikate langemise aasta.

Töökohtade vahetused, ümberpaiknemised, ootamatud arengud, kõrgema sekkumise tõttu saatuse ümbermängimised, arm vaevatutele, uute annete leidmine ja rakendamine või olemasoleva nägemine uuest vaatevinklist, psühholoogiline tugevus – need on mõned ja üldised märksõnad järgmise aasta kohta.

Psühholoogiline tugevus tähendab seda, et me ei lasku kurnavatesse emotsioonidesse, me teadvustame ennast ja ümbritsevat, kuid me ei kuku seesmiselt ära. Jah, järgmine aasta võib meie eludesse tuua omajagu teadmatust sõltudes sellest, kus ja kuidas me oma elu elanud oleme. Teadvustagem aga ärme kuku ära, isegi tundideks mitte, päevadest rääkimata. Hirm ja kahtlus, mis meisse aeg-ajalt poevad, ei tule meie kõrgemast osast, vaid madalamast. Kaos algab alati meie sisemusest. Tuleb olla oma maailma meister.

Inimesed, või vähemalt mingi osa neist, hakkavad eristama tõde, esialgu on see vaistlik, aja möödudes aga tugevneb. See vaist paneb inimesi koonduma kõikvõimalikesse gruppidesse ja algatustesse – igaüks tunneb oma kutse ise ära.

Saab öelda, et aasta toetab selgeid, julgeid, karsismaatilisi isiksusi – nende ümber hakkab koonduma üha rohkem inimesi, nende mõjuvõim kasvab veelgi. Enam ei loe see, mis positsioonil on inimene, vaid see, kes ta on.

Isegi kui on väljakutsed elus, ja 2022 toob neid, on paljudel inimestel teadmine ning usk hakkama saamise osas. Ees ootab kainestav kuid samal ajal aktiivse tegutsemise aasta. Meil tuleb leida üles see oma asi ning tegeleda sellega täiel võimsusel.

Eelmine
Selgus saabub õigel ajal
Järgmine
Inimene peab tahtma oma teed käia ehk meie kolm sündi

Lisa kommentaar

Email again: