Millal naine mehele tervendavalt mõjub?

Kõlab lihtsalt aga naine muutub mehe jaoks tervenduse allikaks kui ta on sisemise rahu seisundis, sest siis on tema väli tavapärasest teistsugune ning tema puudutus tervendav.

Teekond sellesse olukorda läheb tegelikkuses üle kivide ja kändude. See on teekond allika juurde.

Inimese haavad on tema rahutuse allikad. Rahulolematus ei kujune väliste tegurite najal või nende tõttu, vaid selle tingivad haavad, mida inimene eneses kannab. Inimese bioväljas, tema energiateabelises struktuuris on need haavad näha – need on justkui õmblused, mis on lahti rebenenud ja tervendajal tuleb need õmblused nö kinni õmmelda. Läbi selle kaob inimese elus ära ka tema haavaga seotud sõlmpunkt, õppetund on läbitud.

Inimese füüsis ei sisalda mitte ainult käesolevas elus kogetut (traumad, vigastused jms), vaid selles avalduvad ja on nähtavad ka varasemates eksistentsides kogetud haigused. Näiteks inimene, kes on kunagi olnud pidalitõbine, temal on selles kehalisuses aktiivne sisemine pilt, kus ta kogeb, et temast ei sõltu midagi, kõik väline kujundab teda. Nõnda satub ka inimene (töö)keskondadesse, kus ta kogeb, et temast midagi ei sõltu, kogeb ennast ohvrina selles olukorras.

Naisel tuleb üles leida oma sisemine väärikus, teatud sisemine küpsus, see tuleb läbi pimeda öö kõndimise, kus haavadega tuleb esmalt kohtuda (selle kaudu saame hingekogemusi), peab tulema mõistmine, miks see nii on ja sealt edasi tuleb tervenemine. Kui mõistmist ei toimu, tervenemist ei järgne. Tervendaja ülesanne on aidata sel mõistmisel tekkida.

Naise peamine ülesanne praegusel ajastul on olla olemuslik tervendaja. See tähendab seda, et tema olemus mõjub kõikidele, kes temaga ühes ruumis viibivad, tervendavalt.

Naine peab oskama usaldada. Usaldusse jõutakse läbi meele-mõistuse rägastiku ületamise. Täna on naistel valdavalt loov energia kogunenud pea ümber – mõistus/meel on dominantne samal ajal on süda külm (ehk energiat on seal vähevõitu). Kui meel on aktiivne ja süda on samal ajal külm, tekib vajadus kontrollida ja juhtida, sel juhul olemuslik tervendaja naises liigub tagaplaanile. 

Tavaliselt, kui inimene vastuvõtule tuleb, on tal soov ära kaotada probleem, aga seda pole vaja ära kaotada, sellega ei pea isegi otseselt tegelema, vaid tähelepanu tuleb suunata hoopis sõlmedele, mis on selle tekitajad. Alati ei ole küsimus ka selles, mida inimene ise arvab, et on.

On ette tulnud oluordi, kus inimene muutub üleöö, tema bioväljas muudetakse pilte (kasutan sõna pilt, kuna see on kõige parem termin kirjeldamaks olukorda), teda juhtivaid programme. Inimene kogeb reaalselt, et tema elu on järgmisel päeval teistsugune ja ongi, sest ta ise on muutunud.

Eelmine
Olgu nii…
Järgmine
Maitstes surma, saame tunda tõelist elu

Lisa kommentaar

Email again: