Ole parem inimene

Tee endale kingitus ja vabane nendest sisemistest pingetest. Tegelikkuses meil ei tule mitte millegi pärast muretseda. Kõige eest on juba hoolt kantud! Ja, et seda lihas ning luus tunda, tuleb sul iseendaga tööd teha – tegeleda oma vaimsusega ja seda regulaarselt ning rituaalselt.

Terve see elu on üks kogemine. Ka asju (mida me nagunii ei oma, nagu seda elugi) me saame vaid kogeda. Selleks, et Sinusse rohkem valgust mahuks, tuleb sul lahti lasta pimedusest iseendas, milles elavad kõik hirmud, puuduse kogemus, pinged, suletus, kõik haigused, kadedus, ahnus, vaenulikkus, andestamatus, usaldamatus, eraldatus, üksindus ühtsuse asemel jne. 

Inimene, sind kannab siin elus suhe kõige kõrgemaga. Ja selleks, et see suhe toimiks, et sa oleksid kantud, on sul vaja puhastada kõik, mis vajab puhastamist. Siis sa ei saa enam mööda vaadata tõest iseenda kohta. 

Armas hing, sa tuled vaimust ja kõik kannatused töötavad sinu elus selleks, et sa vaimust ehk oma tõelisest olemusest, täielikult ei eksiks. Kõige (ka kurja) olemus on tegelikult hea. Tuleb tõusta olemasolevast kõrgemale, et sellest aru saada. Mida paremini oled sa kontaktis iseenda ja kõige tõelise olemusega, seda puhtam hing sa oled. Sa elad Jumala armus ja koged oma elus tõelisi imesid. Sa koged iseendas igavest elu ja oma elus igavest õnnistust. Loojale tänu, sest see elumäng on täiuslik! Meie üleskutse meile kõigile on sel ja kõikidel aegadel teha iseendale ja kogu maailmale kingitus ja olla parem inimene – anda endast välja vaid parim, see tähendab puhtaim. Paranda oma suhtumist ning häälestatust iseenda ja teiste inimeste osas. Uuri, vaatle ennast ausalt ja sealsamas ära kunagi unusta, et oled meistriteos. Ja siis sa näed, et kõik on meistriteos. Lase läbi iseenda sündida vaid parimal, kõik ülejäänud on teekond selleni. Kõik on kingitus!

 


Eelmine
Eikusagile viiv spontaansus
Järgmine
Kes on vaimne inimene?

Lisa kommentaar

Email again: