Sildid:

Olgu nii…

Las kõik olla nii nagu see parasjagu on. Vastupanu läbi toimub vaid energiakadu. Hinga vabalt ja julgelt sisse ning õhka kõik usaldamatus endast välja, anna ennast kõrgema jõu kanda.


Armastus südames annab kõigele olemasolevale sinu elus sügavaima mõtte ning kuldse sumeda sära. Kõige olulisem on iga päev naeratada, armastada, teha võimalikult palju heategusid kerguse ning rõõmuga. See, mida me tegelikult vajame selleks, et olla sügavalt rahulolevad on armastus, ühtekuuluvuse ja terviklikkuse kogemus. Selles on kõik see, mis su ellu praegu kuulub, õige ja parim, mis olla saab.  Seda ei saavuta kusagile jõudes, see kas on praegu olemas või seda ei ole ka siis kui x, y ja z käes või saavutatud.

Ennast tuleb tähele panna, raputada lahti kõik kohad, mis kehas pinges on. Igal hetkel kui märkad, lõdvesta oma keha. Ole rahulik, sest pinge sind ei aita.

Paradiis peitub meis endis, uks avaneb seestpoolt, muutus algab sinust enesest. Lase lahti sellest viisist kuidas sa iseennast seni tajunud oled, sest koidab uus ning palju avaram kogemus. Liblikad kehastavad ehk kõige ehedamalt usaldust muutuste osas. Nende areng on neljajärguline: muna, vastne, nukk ja valmik. See, kuidas täiskasvanud vastne roomab varjulisse kohta ja nukkub ning siis aja möödudes nukukest lõheneb ja nukust ronib välja liblikas, on hämmastav võrdkuju võimest liikuda läbi erinevate kogemuste, olemisviiside. See, kus viibid praegu, on üks olemise viisidest ja see pole sinu lõppjaam.

Hea viis ennast vabastada ja energiaga laadida on näiteks hingamise kaudu. Me hingame sisse elu essentsi ja kui oleme pinges, ärritunud, murelikud, siis elu essentsi hulk (elujõud, praana) väheneb. Hinga vabalt ja julgelt. Kõigel on mõte.

Eelmine
Kohtlemisest kujuneb saatus
Järgmine
Millal naine mehele tervendavalt mõjub?

Lisa kommentaar

Email again: