Paluge juhatust ja te saate selle

Meie järgmine samm ei saa olla midagi ilmvõimatut, vaid midagi, mis on meie käeulatuses, kuhu tänases kohas, seisundis ja oludes ulatume.

Päeva lõpuks taandub kõik ühele aspektile – kes sa oled ja mida sa siin maailmas teed. Segased ja ärevad ajad on head selleks, et nad viivad inimese tavapärsest kiiremini sisevaatlusesse, otsima suunda, oma isiklikku mõtet. Üpris naiivne oleks arvata, et me saame oma elu elada ilma väljakutseteta.

Üks osa inimesi lähtub sellest, kuidas on kasulik ja mugavam ehk lähtutakse maistest karakteristikutest oma valikute tegemisel. Teised otsivad tõde ning kolmandad on tõe teenistuses.

Praegusel ajal tuleks meil tagasi tulla kosmilise, ajatu mõtlemise juurde. See hoiab meie taju maailmas toimuva kohal, mitte selle sees. Kõike tuleks vaadelda distantsilt, omamoodi kui etendust teatris. Ainus erinevus on selles, et võib tulla hetk, kus sa oled ise selle etenduse keskses rollis ja kui näeme ja tunneme, et on vaja tegutseda, siis tuleb seda teha. Kui me aga ei tea või oleme segaduses, tuleb meil püsida paigal ning paluda juhatust viisil, millest sina kõige paremini aru saad. Kannatlikkus (sealhulgas märkide tõlgendamisel) on sinu kõige suurem abimees. Teiseks abimeheks on eneseusaldus. Mõneti võib eneseusaldus olla ka elukogemuse küsimus, see on intuitsiooni liik, kus sisetunne on läbi põimunud kõrgema intellektiga.

Intuitsioon hakkab tööle küsimuse kaudu. Kui küsimust ei ole, pole ka vastust olemas.
Sa ise oled toonud ennast praegusse olukorda ning oludesse, meilt oodatakse seda, et oleksime sisemiselt rahulikud ning oskaksime endi eest seista. Meie järgmine samm ei saa olla midagi ilmvõimatut, vaid midagi, mis on meie käeulatuses, kuhu tänases kohas, seisundis ja oludes ulatume.

Vastuvõtt Eluring terapeutikumis igal kolmapäeval, reedel ja laupäeval. Saada kiri elli@kaksikleek.ee või kristo@kaksikleek.ee.

9. aprillil toimub Eluring terapeutikumis hingamispäev. Info ja registreerimine elli@kaksikleek.ee. Kohtade arv piiratud!Eelmine
Börsipaanika ja kütusekriis horisondil
Järgmine
Kiiresti kohalejõudmine võtab aega

Lisa kommentaar

Email again: