Probleemid närvisüsteemiga viitavad hingehaigusele

Närvihaiguste osakaalu kasv ühiskonnas viitab mitmetele teguritele – ühest küljest on see materiaalse elu elamise tagajärg ehk liigne mateeriausk, teisalt on see märk haigest hingest. Kolmas aspekt on ka – praegu toimuvad olulised muutused inimeste peenkehades ning nende muutuste intensiivsus avaldub närvisüsteemi häiretena.


Meditsiin ei suuda hingehaigusi ravida, küll aga blokeerida (nt antidepressandid), teisisõnu ei jõua vastav informatsioon häire näol inimese teadvustatud infovälja. Inimolemus on aga tark – kui kusagile pannakse "tamm" ette, leiab sümptom kõrvaltee. Seetõttu tulebki teatud aja tagant inimestel näiteks ärevushäirete puhul ravimit muuta.

Sarnane süsteem või põhimõte toimub ka suguvõsades. Kui kusagil on keegi midagi maha salganud, otsib see informatsioon võimalust kellegi peal avalduda ehk keegi järeltulevatest põlvedest võtab sümptomikoorma enesele kanda.

Kõige suuremad raskused suguvõsades on tingitud tapmistest – selle tagajärg võib avalduda närvisüsteemi häirena mitmete põlvkondade jooksul ehk olla nö geneetiline. Tapja pärandab järeltulevatele põlvedele alati haige hinge. Närvisüsteem on elukehade ja füüsise vahendaja. Ebakõlad elukehade pulseerimises loovad füüsises patoloogilisi mustreid.

Ka praegust olukorda maailmas tuleks vaadelda mitte nö liha ja luu tasandilt, vaid informatiivsest aspektist lähtuvalt. Inimene on infokogum, kõik, mida ta endale ise sisse võtab, olgu toidu või medikamentide näol, on samuti informatsioon ehk kui inimene on raamat, siis millegi sisse võtmine on sinna raamatusse uute lehekülgede kleepimine või olemasoleva info ülekirjutamine.

Toitumine, kemikaalid mõjutavad inimese mõtlemist, mõtlemisvõimet ning taju maailma kohta. Toidus sisalduvad mürgid takistavad inimesel seoste tekkimist informatsiooniühikute vahel ehk töödeldud toit kinnistab inimest sellesse reaalsusesse ning on takistavaks teguriks kõrgemate maailmade tunnetamisel.

Praegune aeg ootab inimeselt kontakti loomist oma sisemise tõetunnetusega. Hirmudest tingituna, kampaania korras ei maksaks vooluga kaasa minna.

Eelmine
Et uuesti sündida, peab vana meis surema
Järgmine
Väliseid takistusi pole olemas, on vaid sisemised kõrvalepõiklemised

Lisa kommentaar

Email again: