Sildid:

Selgus saabub õigel ajal

Selguse ja ebaselguse perioodid inimeste eludes vahelduvad olles teatud arenguastme loomulik protsess. Maailmas täna toimuv toob selle võimendatud kujul, teravalt esile ning meie ülesanne on selles pöörises mitte lasta iseennast ära kaotada.

Kõiges selles turbulentsis, mis meie ümber lahti rullumas on, tuleb meil otsustusprotsessides lähtuda sellest, kes me oleme ja millised ülesanded on meil nö laua peal ees. Kui sa oled arst, siis sa oled arst ja su ülesanne on ravida. Kui sulle on usaldatud inimesi juhtida, siis sinu ülesanne on kanda nende eest hoolt nii hästi kui võimalik.

Targalt käituvad juhid, kes jätavad inimestele võimalikult suure vabaduse (seda siis loomulikult koos vastutusega), selline käitumine võib eneses nende jaoks sisaldada riski, kuid hilisem dividend tasub ootamist.

Tänane päev tutvustab meile meie isiklikke hirme, suutmatusi, näitab kätte kohad, kus või milles oleme olnud mugavad. Oleme võimelised enamaks, palju enamaks kui seni arvanud endi kohta oleme. Tänane aeg annab jõudu julgetele ja võtab selle neilt, kes kardavad. Seda nii sümboolselt kui ka sõna otseses mõttes.

Eluolu toob teravamalt esile vastumeelsuse aspektides, mida seni on inimene erinevatel põhjustel eirata suutnud. Kui varem suutis inimene seda ignoreerida, siis nüüd ta seda enda sees enam teha ei saa. Ebakõla kogetakse intensiivselt selleks, et oleks jõudu tuttavaks saanud mugavustest välja astuda.

Milline tegevus on vaja käivitada, et sünniks muutus? Iga inimene tunneb enese sees tõde, iseküsimus on hirmudes ja kahtlustes, mis maad kipuvad võtma. Ebamugavus saab aga hirmust võitu ja teekond võetakse ette. See on paljude jaoks selle ning järgmise aasta märksõnaks. Kui meie siht peaks olema ebaselge on hea teada, et selgus, mis meis jõu käivitab, saabub alati õigel hetkel. Ader on paigas, on vaja kündma hakata.

Eelmine
Sõltumata sellest, mis maailmas toimub, sinul on oma tee minna
Järgmine
Me ei lange, vaid tõuseme üles

Lisa kommentaar

Email again: