Sinu elu avaldub sinu, mitte väliste sündmuste kaudu

Oluline on keskenduda oma teele ning mitte minna välisega kaasa. Tõuse nähtuste kohale, ära ole nende sees.


Lõdvestu situatsiooni, mille elu sinu ette on veeretanud ehk usalda generaalplaani. Mõnikord on vaja sisemist kaost, et teha ruumi uuele teele või viisile sinu elus. Kui ta on kohal, siis on ta kohal põhjusega. Ära anna oma olukorrale hinnangut välise põhjal, ära arva, et oleksid pidanud tegema midagi teisiti.

Sinu elutee olulised hetked algavad või lõppevad sinu madalamast tahtest sõltumata – ära püüa jõe voolu kiirendada, samas ära ka takista seda. Kui on palju küsimusi ja vähe vastuseid tuleb leida rahu teadmatuses.

Lase küsimusel või teemal/olukorral "kukkuda" oma alateadvusse. Maga öö ära. Öö võib anda sulle otseseid või kaudseid sõnumeid, küsimustele vastuseid. Sul on vaja küsida.

Aitad ennast sellega kui lood oma päeva kindla rütmi ning korra. Kogu loodul on kindel rütm ning kord, kui soovid olla kooskõlas, on rütm ja kord vajalikud ka sinu elus. Ärka vara, loe raamatuid mis sind parajasti kõnetavad. Ole spontaanne selle kindla rütmi sees.

Kui mõttetegevus võtab võimust ja hirmud tulevad esile – anna oma kehale sobivat füüsilist koormust. See leevendab sinu mentaaltasandilt lähtuvaid hirme, toob sind peast kehasse.

Astu samm kõrgemale olemasolevast hetkest. Ära kao ära välisesse maailma. Väldi sealsete sündmustega kaasa minemist või kaasa elamast. Tõuse nähtuste kohale mitte ära ole nende sees. Tsentreeri ennast ning hoia ühendust nähtamatuga – sinu elu avaldub sinu, mitte väliste sündmuste või olukordade kaudu ehk sõltumata sellest, milline on olukord sinu ümber, on seatud nii, et su eneseteostus on loodud avalduma.


Eelmine
Inimest, kes ei ole muutusteks valmis, ei peaks aitama
Järgmine
Inimene paneb end kannatama oma hirmude tõttu

Lisa kommentaar

Email again: