Blogi

Intuitsioon juhatab su järgmist sammu

Kiirete muutuste ajal tuleb oma samme seada intuitsioonist lähtuvalt, selleks on vaja ületada loogiline intellekt, alles siis saab tõeline hingejõud inimeses rakenduda. Intellekt peab olema vaimsete jõudude teenistuses, mitte vastupidi.

Loe lisaks

Süstida või mitte ? 2.osa

Süsti tegemine ei too inimesele südamerahu, vaid kisub alateadvuses pesitsenud surmahirmu läbi ümbritsevate sündmuste esile. See on inimese jaoks, kes pole iseendaga tööd teinud (ja ka neile, kes on!) suur väljakutse eriti kui hingejõudu sellega tegelemiseks napib.
Loe lisaks

Süstida või mitte?

Laias laastus võib öelda järgmist – inimene, keda ei huvita elu sügavam olemus, kõrgemad maailmad, vaimne areng, metafüüsika, kes on huvitatud ainelisest heaolust, maistest positsioonidest, kes on hirmu ja paanika meelevallas – minge vaktsineerige. Kes seda aga ei ole, ärge minge.


Loe lisaks

Ravimeid tuleks vaadelda kui informatsiooni

Kes manustavad endale ravimeid või vaktsiine, peaksid olema teadlikud, et ennekõike mõjuvad need inimese peenkehadele ning kõige vähemal määral füüsilisele kehale. Kui viimases ilmnevad ravimi manustamise järel kõrvalmõjud, tähendab see seda, et peenkehades on kahjustus ulatuslik.
Loe lisaks