Tegelikkuse tervendav vägi

Sellel postitusel on 1 vastus
Kui inimene on olukorras, kus ta ütleb, et ta ei tea, mida oma elus teha, siis soovitame tal alati panna tähele maailmakeelt. Kõiksus räägib meiega alati ja annab meile kätte suuna ehk järje.

Sa saad teha alati ja täpselt seda, mida sa parasjagu teha saad ja kõik see, mida pole sulle veel antud, seda ei ole. Selle asemel, et elada illusioonis ja tahta midagi, mida sul ei ole, võta parem vastu kõik see, mis sul on ja kasuta seda väärikalt. Kui elu on sulle andnud aega, siis kasuta seda aega targalt. Kui elu on andnud sulle raskused, siis võta neist õppust. Kui elu on andnud sulle üksinduse, siis otsi kõige tuuma, ühtsust. Kui elu on andnud sulle pideva vaesuse, siis õpi sügavalt hindama küllust. Kui sa koged oma elus kõikjal piiranguid, siis õpigi mõõdukust, see avab sulle elu. Kui sinu sisemine heaolu seisab vaid välise najal püsti, siis oled kannatuste teel. Alistu, alistu selliselt, et kui elu on andnud sulle viljatuse, siis õpi oma elus eriliselt hästi külvama. Reaalsus on see, mis on avaldunud aines, see on välja öeldud seadus. Kui sa ei koge oma elus sügavat armastust, siis järelikult pole su süda veel piisavalt puhas. Ja see on tõde. Sinu elu räägib tõde sinu enese kohta. Sinu elu reaalsed faktid räägivad sinu enese kohta. Kui sinu keha on pidevalt haige, siis järelikult on sul vaja midagi eneses veel muuta, et keha saaks väljendada sinu sisemaailmas valitsevat terviklikkust, jumalikust korrast sündivat kõrgeimat sümfooniat. Seda tunnistades avame me tee armule ning võtame vastu tegelikkuse tervendava väe. Absoluut on andnud sulle kõikvõimalikkuse, sina oled sellest kõigest valinud elu, mida sa parajasti elad. Ja, kui sa ei ole millegagi rahul oma elus, siis ainus, kelle otsa vaadata, oled sina ise. Kõikjal valitsev armastus, ilu ja puhtus on need voorused, mida meil tuleb endis arendada. Ja arendada selliselt, et kõikjale, kuhu me oma pilgu tõstame, me seda ka näeme.

Palume sul tõsta oma pilk hetkeks üles ja vaadata, mida sa oma elus näed, mis on see tegelikkus, mida tunnistades sa vabaned vaevast iseendas. Kustuta tehislik, kunstvalgus ja sisene loomulikku päevavalgusesse ning saa sellega üheks - see on sinu sügavaim olemus. Loomupäraselt on sinu olemuses kõikehõlmav armastus, kosmiline ilu ja jumalik puhtus.

Hea valitseja tunnistab alati endast kõrgemat valitsejat. Kui inimene tunnistab, et ta ei suuda ise kõike oma elus valitseda ja teha seda hästi, siis annab ta end kõrgeima kanda.


23. mail  tulekul Naise ja mehe metafüüsika Eluring Terapeutikumis:
https://www.facebook.com/events/648647062630050/Eelmine
Lähisuhe saab uue hingamise kui tullakse välja kaassõltuvusest
Järgmine
Armastus ravib kõik

1 vastus

Tänan ilusa sõnumi eest. Mall, 5. märts 2020

Lisa kommentaar

Email again: