Sildid:

Tervenemine on köidikuist vabanemine

Tervendamine muudab inimesed taas selleks, kes nad algselt on olnud – omanäolisteks. See on tasakaalu kaotanud inimese jõudmine oma mõõdu juurde.

Terveks saamine (ja siinkohal ei mõtle me ainult füüsilist tervist) algab oma läbiva joone läbi nägemisest. Tervendaja heidab sellele läbivale joonele, mõttemustrile, mis loob emotsioone ja on põhjuseks erinevatele käitumistele, valgust.

Tervendamine on inimese vabastamine, haiguse köidikust, vastandlike jõudude ahelatest, mille inimene on ise esile kutsunud, valdavalt oma teadmatusest.

Meil peab olema võime lasta minna, eriti neil, kes on harjunud kõike korraldama, planeerima, juhtima, kontrollima. Tervendaja näitab seesmisi ahelaid, milles inimene viibib, neid ahelaid saab avada, lõdvendada aga minna peab neil ahelatel inimene ise laskma.

Oleme ajastul, kus paljusid inimesi kimbutavad karmalised haigused, sõlmed, mis tulevad kiirenenult esile. Kuna tajutav aeg kiireneb, siis tulevad ka meie eile loodud ebakõlad kiiremini päevavalgele. Viiteaeg teo ja tagajärje vahel on läinud lühemaks. Meil tuleb olla teadlik sellest, mida me mõtleme ja välja ütleme. Kõik sõnad loovad eetervorme, kui korrata midagi sageli, loome me vorme, mis saavad iseseisva kuju ning teadvuse (jõu). Ja kui nende jõud kasvab, tekib neil võime juhtida ning mõjutada inimest ennast. Neid olevusi kutsutakse deemoniteks. Nad töötavad läbi inimese mentaalse tasandi, läbi mõtete. Tuleb mõista, et mõttevormidel on alati allikas ning oleks naiivne arvata, et kõik mõtted on inimese enese loodud. Ebapuhtad mõtted viivad inimese sõltuvuslikku käitumisse ehk ebapuhtusesse, ahelatesse. Termin "ebapuhtad mõtted" on seega asjakohane. Ebapuhas mõte on alati inimese sisemist vabadust rööviv mõte. Kui sisemine vabadus on röövitud, läheb kaotsi ka füüsiline vabadus. Varem või hiljem.

Tervenemine on vabanemine ja tervendatud inimene on alati vabastatud inimene. Haigus on köidikus olemine, õigemini – köidik, milles inimene on olnud, tuleb haiguse näol nähtavale. Köidikud on elumustrid, harjumused, sundused, mis vallandavad inimeses negatiivset energiat, mittekergust. Köidikutest vaba olemine võimaldab seotud olemist, head suhet, sõprust. Suhtes olemise võime, sõbralikkuse võime on tervise oluline osa.

Eelmine
Mis määrab kõik selle mis on?
Järgmine
Hea aeg pöörata elus uus lehekülg

Lisa kommentaar

Email again: