Tüdimus kui vabanemise algus

Praegusel ajal painab ja kurnab inimesi kõige enam tüdimus. Tüdinud ollakse sellest elust sellisena nagu see olnud on.

Kõigepealt inimene väsib ja alles siis, selle süvenedes, ilmub tüdimus. Inimesed on väsinud ja tüdinud tehes tööd, mida nad tegelikult teha (enam) ei taha. Püütakse elada valitsevaid elustandardeid ja töötatakse selle nimel, et võimaldada iseendale ja oma perele tänapäevast elu, kus rõhk on kõigel välisel.

Tüdimus tekib kui inimene on pikalt elanud elu, mis pole lõpuni see, mida ta tegelikult oma hinges elada tahab. Tüdimus on alateadlik madal enesehinnang. Tüdimust kogevad inimesed, kellel on endale raske lubada. Tüdinud inimene jääb suhetes teistega kaugeks, sest tüdimus on suletud energia. Tüdimus on läbipõlemise väikevend, milles on säilinud omajagu alalhoiuinstinkti. Tüdimus on tunne, et enam ei jaksa vanaviisi ja nüüd on kõik, aga uut ka veel ei tea ega näe. Tüdimus tekib kohusetundlikes inimestes, kes kannavad oma alateadvuses informatsiooni selle kohta, et nad ei tee piisavalt ega ole piisavad.

Tüdinud inimene soovib end väljalülitada elust sellisena nagu see on ja tunneb väga tugevalt, et miski lihtsalt peab muutuma tema elus. Tüdimuse tunnistamine on väga vajalik selleks, et sa ta endast välja saaksid.

Inimene, kes tahab tüdimusest üleneda, peab lahti laskma tundest, et tema peab kõike (ise) kandma ja lubama olla endal sisemiselt nõrk, haavatav. Tüdimus kutsub sind sinu elus edasi liikuma. Tüdimus on sisemine teadmine, et tegelikult ollakse enamaks võimeline, aga mitte läbi selle tegevuse, millega  seotud ollakse. Tüdimus on meeldetuletus, et elul on veel midagi sinu heaks varuks. Tüdimuse kõrgeim eesmärk on juhatada sind elus uuele arenguastmele.

Ära lase teistel korraldada oma elu. Anna usaldust ja hakka liikuma!


Eelmine
Ärge kartke!
Järgmine
Kes tervenevad haigustest?

Lisa kommentaar

Email again: