Sildid:

Tugev immuunsüsteem sõltub eeterkehast

Eeterkeha on elukeha, eeterkeha tugevus on seotud kõrgemate eluideaalidega, mida tugevamad need on, seda tugevam on inimese immuunsüsteem.

Eeterkeha on kohe füüsilise keha ümber, see on kõikidele inimestele nähtav nö halona, eriti kui inimene seisab heledal taustal. Inimese immuunsüsteemi kõige suuremateks lõhkujateks on hirm, tugevad emotsioonid ning teadmatus. Inimene või inimesed, kes tahavad teisi inimesi psühholoogilisel tasandil murda, hoiavad viimaseid alati teadmatuses. Selguses on alati jõud, teadmatuses nõrkus – kõik see mõjutab meie elukeha ja sealtkaudu immunsüsteemi.

Lapse immuunsüsteem on muuhulgas ka sõltuvuses kasvatusest. Laps, kes saab vähe kasvatuslikku tähelepanu, kelle päevad on ebareeglipärased, kaootilised, nende elukeha jääb nõrgaks – tulemuseks loidus, rühi- ja meeleoluhäired, ülekaal jne. Need ilmingud ühiskonnas näitavad, et tasakaal on täiesti kaotsi läinud.

Siitkaudu jõuame ka vastusteni, miks tänapäeva noored muutuvad füüsiliselt ning vaimselt üha nõrgemateks - elukeha toiduks olevad kindel rütm ning piirid puuduvad.

Eeterkeha nõrgendavad ka kõikvõimalikud digitaalsed seadmed ning just see on põhjus, miks vanemad peaksid laste digivahendite kasutamist jõuliselt piirama. Võib öelda, et alkohol ja digiseadmed mõjuvad inimese vaimsetele jõududele samaväärselt. Inimese eeterkeha toidab ka looduses liikumine, looduskeskkond tervikuna. Tehislik keskkond, erinevad kiirgused nõrgendavad samuti inimese immuunsüsteemi. Esoteeriliselt tähendab tugev immunsüsteem inimese võimet uut (infot) läbi töötada.

Vaimust eraldi seisev, materialismi uskuv ja kummardav ühiskond, on loodud alati hääbumisele, see algab individuaalsel tasandil elukeha nõrkusest ja väljendub alustuseks järgnevatel põlvkondadel allergiate-talumatuste, närvisüsteemiga seonduvate häirete kaudu. Just närvisüsteemi kaudu on inimese füüsis seotud vaimujõududega. Füüsilist maailma eraldiseisvana ei ole olemas.

Ka voorused ja moraal saavad üles ehituda, toetuda vaid tugevale eeterjõule inimeses. Viimaste ilmingute vähesus ühiskonnas on vaimse jõu kadumise tulemus. Aktiivne vaimuelu on sama oluline kui asised igapäevased tegevused, sest see annab inimestele jõu, mis kandub edasi ka tulevastele põlvedele.

Inimene, kellel on elus selged eesmärgid, tugev MINA-jõud, kes on ennast vaimselt identifitseerinud, saanud aru oma rollidest ning ülesannetest, neil on ka bioloogliline identiteet (kehaline karakteristik) stabiilsem ehk inimene peab ka kõikidele viirustele paremini vastu.


Eelmine
Intuitsioon juhatab su järgmist sammu
Järgmine
Kuidas minna vastu sügisele

Lisa kommentaar

Email again: