Sildid:

Üks tilgake maailmaookeanis

Usalda, et su hingemälus on informatsioon, mis on sinu jaoks ning mis mitte.

Ära jää kinni mineviku sündmustesse oma elus. Maailm avaldub liikumises ja maailm avardub liikumises. Püsi liikumises ja anna endast parim, mis on võimalik. Usalda, et su hingemälus on informatsioon, mis on sinu jaoks ning mis mitte. Usalda, et sul ei lubata eksida, ja kui sa teed midagi, mis on vale, siis sind takistatakse selles. Meil tuleb püsida ühenduses läbi oma keskme, mis iganes ümberringi ka ei toimuks. Tuleb jääda kindlaks enese sisemisele helile ning järgneda vaimu juhatusele eneses. Ainult nii läbime selle pimeda öö oma elus, saades tugevalt puudutatud, läbikatsutud vastasjõu poolt. Miski ei ohusta sind, hoia oma sisemine valgus elus. Keskendu oma ülesandele siin maailmaruumis. Tee seda, mida just sina teha saad ja tee seda korralikult, meisterlikult, luues hindamatut väärtust. Vasta kutsele kõrgemalt poolt ja ärka tõelisusele igas hetkes. See pimedus on näiline, et äratada meie sisemist nägemist, teadmist ning treenida, tugevdada meie ühendust kõige allikaga, kõikvõimsaga inimhinge sügavikes. Me oleme alati olnud kantud ja oleme seda ka edaspidi.

Sa ei saa ise välja mõelda oma elu, sul tuleb saada ühendust oma hingemälus olevaga, et teada, kes sa oled, kust sa tuled, mida sa siin teed ja, kuhu edasi lähed. Ja seda eriti tugevalt just siis, kui sa koged takistusi elus, et elada lihtsalt kuidagi suvaliselt oma elu ära. Sul tuleb kohtuda tõega iseenda kohta. Sa saad nüüd tõdeda - kas oled selleks valmis?

Me oleme kõik, üks tilgake, maailmaookeanis ja seetõttu sünnib inimloomusest pidev maailmakõiksus. See on suur kutsumus, mis meil on. On aeg end kokku võtta ja pühenduda kõige olulisemale, sest just siit avanevad uued kõrgemad ning loovad võimalused. See peatab kulumise protsessi inimsüsteemis ning ta saab jumaliku pealevoolu osaliseks, mis on avardavaks loominguliseks impulsiks igale vastuvõtjale. Kõik see, mis sinu ellu kuulub on õige, tule sellesse kohale ja kui miski on meiega oma töö teinud, meid vorminud, siis ta muutub. Olukord püsib seni, kuni see on täitnud oma kõrgeima eesmärgi. Põgenemine siinkohal ei aita, asjasse süvenemine aga küll ja veel, kiirendades liikumist protsessist läbi. Hukkamõist tuleb vaid sealt, kus puudub mõistmine. Universaalne mõistmine algab alati iseenda, kui loomingu ning looja, süvitsi mõistmisest. Kõiksuse heakskiit avaldub alati sinust sõltumatult voolava kergusena, tõelise kingitusena, õnnistusena, imena. Armastuse nimel püsi oma teel.

Eelmine
Kõik on millekski hea
Järgmine
Kes kontrollib kontrollijaid ?

Lisa kommentaar

Email again: