Vajame tõelisust, et elus edasi liikuda

Kui inimene kogeb olukorda, kus ta oma jõududega hakkama ei saa, kasvab hingeotsing tõelisuse järele mis juhatab inimese vaimuilmani.

Kui naine pühendab oma elu armastusele, siis sellega toob ta maailma rohkelt elu ja õitsengut. Iga liigutus, mis on armastuse nimel tehtud, mitmekordistab armastust maailmas. Selleks, et kõik lapsed oleksid terved ja tugevad ning kaitstud kõrgemalt poolt, tuleb meil igaühel hoida eneses selget teadlikkust läbi ühenduse kõrgeimaga ning laitmatut puhtust oma hinges ja kehas. Kõik me kogeme ühel arenguetapil, et vaid oma jõududega siin maailmas me hakkama ei saa, ja selle kogemuse intensiivistudes kasvab hingeotsing tõelisuse järele, mis juhatab vaimuilmani, kus kõige tuum seisnebki.

Elame ajastul, mil kerkivad esile koos ja üksikutena tõelised rahu tegijad, kes oma olemusega avaldavad vastupandamatut selgust. Nende väli on ebaharilikult tugev ja nad kiirgavad  kõrgemale tasandile liikumiseks arenguimpulssi andvalt. Nad mõjuvad nii individuaalselt kui ka ühises sümbioosis selliselt, et inimteadvuse senine enese- ja maailmamõistmine avardub maksimaalselt. Me vajame kohtuda tõelisusega, et liikuda elus edasi. Me vajame uurijaid, nägijaid, kes osutavad seostele ja ühendustele, mille teadvustamine muudab fundamentaalselt kõike, kuidas eksisteerime ning toimime nii individuaalsel kui ka kollektiivsel tasandil. Muutused välisilmas algavad muutustest meie sisemuses. Tervenemine toimub läbi uueks saamise. See, kes armastab valgust üle kõige, otsib teda varahommikul, viimast nii sõna otseses kui ka metafoorses mõttes.


Eelmine
Sünni ja surma müsteerium
Järgmine
Maskide langemise aeg

Lisa kommentaar

Email again: