Sildid:

Vali vaikus ja puhtus – siis on keha lõdvestunum ja elu voolab vabamalt

Ära takerdu tähtsusetutesse pisiasjadesse ja võta seda elu natukene kergemalt.

Tule välja sellest samastumisest väliste nähtustega ja leia iseendas see kese, millele igal hetkel toetuda. Me elame igas mõttes väga kirjul ajastul ja vahel tuleb meil astuda samm tagasi, et näha, milles me ülepeakaela olnud oleme. Näeme tihti kuidas inimesed on väga kurnatud oma mõttemaailmas toimuvast. Need mõtted, mis seal tiirlevad ei ole tihti just sõbralikud ja lootusrikkad, vaid tõmbavad inimest alla. Jälgi oma peas toimuvat ja vali sinna võimalikult palju vaikust, puhtust, siis koged, kuidas ka su keha on rohkem lõdvestunum ja elu voolab vabamalt.

Seda kõike saab võtta palju lihtsamalt. Mis on tegelikult oluline? Millele sa tegelikult soovid keskenduda oma elus? Kas koledatele asjadele, kurjusele või siis ilule kõiges? Kas lõputule puudusele või küllusele praeguses hetkes? Kas piirangutele või nende piirangute poolt viitavatele võimalustele? See on sinu valik. Teadvusta seda ja vali uuesti! Su mõtted ja kogemused muutuvad kergeteks ja samas sügavamateks. Ühelt poolt sa ei võta asju enam nii isiklikult ja teisalt koged, kuidas kogu see ilu läbib sind, muutes sind osaks sellest ilust. Mida rohkem inimesi ilule avanevad, seda suuremaks tõeline ilu siin maailmas saab. Kõik algab ikka iseendast! Vastused, lahendused on sinus eneses!

Me kõik käime siin ringi iseenda sisemaailmas. Sina elad ju oma mõtete ja tunnetega, mitte teised. Teised elavad oma mõtete ja tunnetega. Lubad endasse siseneda headusel, tunned headust oma reaalsuses. Kogu see mäng käib hea ja kurja vahel – elu ja surma vahel. Ja see kõik ongi nii must ja valge. Valime oma ärksusest või siis ebateadlikkusest. Küsi alati enne, et kas siin on veel midagi, millele ma saan iseendas ärgata? Sellega välistad takistuste varju jäämise ja kindlustad oma pideva vaimse arengu, see tähendab, et ka maise heaolu.

Inimesed on oma elud ise keerulisteks elanud ja haigestunud teadmatusest, kuidas iseennast tervena hoida. Sa oled siin ja praegu - ära mõtle, et homme hakkan elama. Nüüd tuleb sul elada. Sa saad kogu aeg juhiseid ja tagasiside läbi oma elukogemuse, mille põhjal teha järeldused ning võtta õppust, et täita kõrgeim eesmärk iseendast.

Ole tänulik käesoleva võimaluse eest ja sa koged, kuidas sammud mööda lõputute võimaluste teerada siin elus. Kui sa näed, siis kiida (väljenda). Kui sul on, siis anna ja sa saad. Kui sulle antakse, siis võta vastu. Ole ehe - just, siiras ja aus. Hoia ja kasvata armu. Püsi liikumises ja küsi.


Eelmine
Mees reageerib sellele, mida naine hinges kannab
Järgmine
Vabanemise metafüüsika

Lisa kommentaar

Email again: