võida vaimne laiskus ja sa jõuad suhtes uude kõrgusesse

Loobu vaimsest laiskusest, pühendu ning su suhe saab uue hingamise. Edul on alati loobumise hind.


Inimene peaks õppima maksimaalselt ühes suhtes pidevalt uuenema, siis püsib ka suhe värske, sest sa ise oled arengus ja värske. Suhe sureb kui inimene muutub vaimselt laisaks, siis kaob püüdlus, soov minna läbi erinevatest isiklikest ebapuhtustest. Paari õnn ei seisne mitte selles, kui arenenud kumbki on, vaid arengus eneses.

Oma partnerit tuleks sügavalt tundma õppida, sest läbi selle näed sa paremini iseennast. Ja viimane pole lihtsalt sõnakõlks, vaid tegelikkus. Vanad kreeklased teadsid seda ning sellepärast riputasid nad pühakoja ustele silte "Tunne iseennast!". Vaimne areng, suhtes uue kvaliteedi saavutamine ei ole midagi muud kui seesmine vabanemine. Püüd vabaneda seesmistest kammitsatest on eeltingimus kui soovitakse olla arengus ja saavutada paarissuhtes uusi vaimseid tippe.

Ei ole absoluutselt juhuslik kellega sa koos elad ja kui sa arvad, et see nii on, ei tunne sa iseennast piisavalt hästi. Tihtiligu peavad inimesed lähisuhtes võitlust – seda pole vaja teha. Õpi ennast läbi oma partneri tundma, siis leiad, et teis on väga palju ühist. Aspekt, mida sa oma kaaslasele ette heidad, sisaldub ka sinus, see lihtsalt avaldub teistsuguses situatsioonis. Me heidame inimestele ette seda, millega meil endil tegeleda tuleb, millega me ise enda sees toime ei tule. Kui ihkad suhtes sügavust, tuleb sul endal sügavusse hakata sukelduma. Sul tuleb laskuda oma alateadvuse vetesse, vabastada sealt oma sisemisi ankruid ning balsameerida haavu. Selleks, et tõusta, tuleb laskuda. Tõuse!

Eelmine
Armastuse müstika
Järgmine
Millistes aspektides oled sa oma elus ohver ?

Lisa kommentaar

Email again: