KÄSITÖÖMÄRKMIK JA LAVENDLIVESI

Käsitöömärkmik "Las Palabras De Amor "A5 ja orgaaniline lavendlivesi "Unio Mystica" 100ml

Ornamentidega disainitud pabermärkmik on unikaalne kingitus inimesele, kes armastab kirjutamist, avades võimaluse panna kirja kõige olulisem.

Magusa tsitruselise aroomiga tähkjas lavendel (lavandula angustifolia),  kasvab Katku Koja rosaariumis rooside vahel ja õitseb kogu suve hilissügiseni. Lavendel on sügavalt rahustav ja seeläbi sobib kasutamiseks ärevatel aegadel või õhtuti mõjudes kõiki meeli lõdvestavalt luues sügavamat usaldust. Unio Mystica orgaaniline lavendlivesi sisaldab lavendli rakuvedelikku ja rikkalikkult eeterlikke õlisid ning on antiseptiline. 

Piserda lavendlivett näo ja pea piirkonda kui koged aktiivset mõttetegevust, pingeid peas või migreene. Piserda lavendlivett ruumi, kuhu soovid luua õdusa ning rahuliku meeleolu. Kasuta lavendlivett näo- ja juuksehoolduses. Hüdrosoolis sisalduv lavendliõli tugevdab juuksekasvu ja vähendab väljalangemist ning on nahka puhastav, ekseeme leevendav. Lavendel aitab meil ühineda kõrgeimaga läbi avatuse uuele ja kogeda lõpmatust iseendas.


Kinkekomplekt on pakitud ja valmis kingitusena.
Läbi müüdud