MÜSTIKU PÄEVIK

Kinkekomplekt „Müstiku päevik“ koosneb müstilisest mustast sametist kaantega pabermärkmikust (A6), kuljustega järjehoidjast ja mesilasvahast kaksikleegi küünlast.

Müstiku päevikusse väärib kirjasõnasse panemist vaid parimad loovad sõnad. Mustast sametkaantega pabermärkmik on valmistatud, kohviga värvitud paberitest, raamatuköites, mille servad on kergelt kullatud. Müstiku päeviku iga lehekülg on omanäoline ja valmis kandma elustavaid lugusid ajatu piirimailt.

Kaksikleegi küünal 100ml

Kaksikleegi küünlad on valatud Katku Kojas ja nad valgustavad nägema kõige taga olevat ühtsust, seda kuidas kaks on täielikult üks. Kahe tahiga mesilasvahast küünlad kannavad endas ühendavat, liitvat mõju. Kaksikleegi küünal põleb aeglaselt kauni kuldse kumaga. Kaksikleegi mesilasvaha käsitööküünlad puhastavad ja parendavad ruumis oleva õhu kvaliteeti. Mesilasvahast küünla imeline magus lõhn jutustab lugusid lilledest ja taimedest, milledel mesilased on korjel käinud. Küünla põlemisaeg on ca 9h.

KASUTAMINE:

Süüdake kaksikleegi küünla mõlemad tahid ja põletage küünalt järjest kuni kogu pealispinna sulamiseni, et tagada küünla ühtlase põlemise.

Ärge põletage küünalt järjest üle 3 tunni.

Soovitav on kustutada küünlaleeki summutamisega, mitte puhudes.

Vältige tuuletõmbust küünla juures.

Olge ettevaatlik põleva küünla liigutamisel, metallpurk läheb kuumaks.

Hoidke põlevat küünalt laste ja loomade eest.

Enne küünla põlema panemist, lõika vajadusel taht lühemaks, et küünal liialt suure leegiga ei põleks ega tekitaks tahma. Sobiv tahi pikkus põlemisel on 0,5 - 1cm.

Põletage küünalt alati kuumakindlal alusel, eemal süttida võivatest esemetest. Lõpetage küünla põletamine kui metallpurgi põhja on jäänud alla 1 cm vaha.

Mitte jätta põlevat küünalt järelevalveta.


Läbi müüdud