PÜHITSUSTEE MYSTERIUM

Kinkekomplekt "Pühitsustee Mysterium" koosneb orgaanilisest roosiõie-rukkililleteest Mysterium ning kaksikleegi küünlast.

Mysterium orgaaniline roosiõie-rukkililletee 20gr 

Rukkilill (Centaurea cyanus) on Maarjamaa rahvus- ja hingelill, kes oma taevasiniste õisikutega, ei jäta kedagi puudutamata. Rahvakeeli kutsutakse teda meie kuldsete viljapõldude sinililleks. Roos, Rhapsody in Blue, on üks maailma kõige siniseimaid roose. Oma rikkalike õiekobaratega rõõmustab ta Katku Koja roosiaias varakevadest hilissügiseni, et siis ülejäänud aastaring kosutada hingesid läbi 'Mysterium' teesegu. Selles kõrgsageduslikus koosluses avaldub iga eluhetke müsteerium.

Koostisosad: roosi kroonlehed 50% ja rukkililleõied 50%

Valmistamine: 200ml/90°C värske vesi + 2g teepuru

Tõmbeaeg: 3-4 minutit

Kaksikleegi küünal 100ml              

Kaksikleegi küünlad on valatud Katku Kojas ja nad valgustavad nägema kõige taga olevat ühtsust, seda, kuidas kaks on täielikult üks. Kahe tahiga puhtast mesilasvahast küünlad kannavad endas ühendavat, liitvat mõju. Kaksikleegi küünal põleb aeglaselt kauni kuldse kumaga. Kaksikleegi mesilasvaha käsitööküünlad puhastavad ja parendavad ruumis oleva õhu kvaliteeti. Mesilasvahast küünla imeline magus lõhn jutustab lugusid lilledest ja taimedest, milledel mesilased on korjel käinud. Küünla põlemisaeg on ca 9h.

KASUTAMINE: 

Süüdake kaksikleegi küünla mõlemad tahid ja põletage küünalt järjest kuni kogu pealispinna sulamiseni, et tagada küünla ühtlane põlemine.

Ärge põletage küünalt järjest üle 3 tunni.

Soovitav on kustutada küünlaleeki summutamisega, mitte puhudes.

Vältige tuuletõmbust küünla juures.

Olge ettevaatlik põleva küünla liigutamisel, sest metallpurk läheb kuumaks.

Hoidke põlevat küünalt laste ja loomade eest.

Enne küünla põlema panemist, lõigake vajadusel taht lühemaks, et küünal liialt suure leegiga ei põleks ega tekitaks tahma. Sobiv tahi pikkus põlemisel on 0,5 - 1cm.

Põletage küünalt alati kuumakindlal alusel, eemal kõikidest süttida võivatest esemetest. Lõpetage küünla põletamine kui metallpurgi põhja on jäänud alla 0,5 cm vaha.

Mitte jätta põlevat küünalt järelevalveta.


Läbi müüdud