RAHU OLGU SINUGA

Kinkekomplekt "Rahu olgu sinuga" koosneb palvekeest ja kaksikleegi küünlast.

Palvekee - oonüksist siidist niidil 
Palvekee on sild ainelisest maailmast vaimuilma. See on pöördumine tõelisuse poole ja joondumine kõrgeima võimalikkusega. Palvekee abil luuakse ühendus kõige olemusega. Palvekee ühendab meid südames kõigega, mida tõeliselt vajame ja seda tänu taevale.
Palvekee on mustast oonüksist  (59 pärlit) sõlmitud siidist niidil. Metallist pühim süda on avatav. Kee pikkus on 50cm.

Kaksikleegi küünal 100ml                

Kaksikleegi küünlad on valatud Katku Kojas ja nad valgustavad nägema kõige taga olevat ühtsust, seda, kuidas kaks on täielikult üks. Kahe tahiga puhtast mesilasvahast küünlad kannavad endas ühendavat, liitvat mõju. Kaksikleegi küünal põleb aeglaselt kauni kuldse kumaga. Kaksikleegi mesilasvaha käsitööküünlad puhastavad ja parendavad ruumis oleva õhu kvaliteeti. Mesilasvahast küünla imeline magus lõhn jutustab lugusid lilledest ja taimedest, milledel mesilased on korjel käinud. Küünla põlemisaeg on ca 9h.

KASUTAMINE: 

Süüdake kaksikleegi küünla mõlemad tahid ja põletage küünalt järjest kuni kogu pealispinna sulamiseni, et tagada küünla ühtlase põlemise.

Ärge põletage küünalt järjest üle 3 tunni.

Soovitav on kustutada küünlaleeki summutamisega, mitte puhudes.

Vältige tuuletõmbust küünla juures.

Olge ettevaatlik põleva küünla liigutamisel, sest metallpurk läheb kuumaks.

Hoidke põlevat küünalt laste ja loomade eest.

Enne küünla põlema panemist, lõigake vajadusel taht lühemaks, et küünal liialt suure leegiga ei põleks ega tekitaks tahma. Sobiv tahi pikkus põlemisel on 0,5 - 1cm.

Põletage küünalt alati kuumakindlal alusel, eemal süttida võivatest esemetest. Lõpetage küünla põletamine kui metallpurgi põhja on jäänud alla 0,5 cm vaha.

Mitte jätta põlevat küünalt järelevalveta.
Läbi müüdud