ROOSITEE JA HÜDROSOOL

Kinkekomplekt "Roositee ja hüdrosool" koosneb orgaanilisest roositeest In Paradisum ja orgaanilisest roosiveest Religare.

In Paradisum orgaaniline roosiõie tee 20gr

Roos on taimekuningriigi eeterlik kuninganna, kelle unustamatu taevalik olemus lõhnab, maitseb ja mõjub kui mälestus paradiisist. Orgaaniline roositee on valmistatud Katku Koja rosaariumis puhtalt kasvanud roosiõitest, kelle seas on nii vana prantsuse gallikaroose kui ka rohkelt erinevaid erakordselt peenete lõhna- ja maitseomadustega inglise rooside sorte. Roos on kõrgsageduslik ja esindab ülimat puhtust, armastust, terviklikkust. Roos tõstab meid kõrgemale ja mõjub elustavalt, südant avavalt, hingehaavasid tohterdavalt.

Koostisosad: roosi kroonlehed.

Valmistamine: 200ml/90°C värske vesi + 2g teepuru

Tõmbeaeg: 3-4 minutit


Religare (100 ml). Orgaaniline roosivesi Religare on valmistatud Eluring Terapeutikumis destillatsiooniprotsessi läbi. Destillatsioon on oma olemuselt loodusest inspireeritud alkeemiline protsess, mille käigus toimub algmaterjali transformatsioon uuele kujule ehk tegemist on taime hologrammiga. Orgaaniline roosivesi sisaldab destilleeritud vett, milles on segunenud rooside rakuvedelik ja eeterlik õli. Kasutage orgaanilist roosivett Religare rituaalselt või igapäevaselt, sageduse tõstmiseks või lihtsalt naha- ja juuksehoolduses värskenduseks.


Lisa ostukorvi30 €