TÄNU TAEVALE

Kinkekomplekt "Tänu taevale" koosneb palvekeest ja orgaanilisest roosiveest Religare.

Palvekee - mageveepärlitest siidist niidil 
Palvekee on sild ainelisest maailmast vaimuilma. See on pöördumine tõelisuse poole ja joondumine kõrgeima võimalikkusega. Palvekee abil luuakse ühendus kõige olemusega. Palvekee ühendab meid südames kõigega, mida tõeliselt vajame ja seda tänu taevale. 
Palvekee on mageveepärlitest (53 pärlit ja 6 hematiiti) sõlmitud siidist niidil. Klaashelmestega metallist, merekarbist pühim süda on avatav. Kee pikkus on 49cm.

Religare - orgaaniline roosivesi 100ml
Roos on taimekuningriigi eeterlik kuninganna, kelle unustamatu taevalik olemus lõhnab, maitseb ja mõjub kui mälestus paradiisist. Orgaaniline roosivesi Religare on valmistatud Katku Koja rosaariumis puhtalt kasvanud roosiõitest, kelle seas on nii vana prantsuse gallikaroose kui ka rohkelt erinevaid erakordselt peenete lõhna- ja maitseomadustega inglise rooside sorte. Religare on Katku Kojas destillatsiooniprotsessi läbi valmistatud hüdrosool. Destillatsioon on oma olemuselt loodusest inspireeritud alkeemiline protsess, mille käigus toimub algmaterjali transformatsioon uuele kujule ehk tegemist on taime hologrammiga. Roos on kõrgsageduslik ja esindab ülimat puhtust, armastust, terviklikkust. Kasutage orgaanilist roosivett Religare rituaalselt või igapäevaselt, sageduse tõstmiseks või lihtsalt naha- ja juuksehoolduses värskenduseks. Roos tõstab meid kõrgemale ja mõjub elustavalt, südant avavalt, hingehaavasid tohterdavalt.Läbi müüdud