ELAMISE METAFÜÜSIKA
(2021 INDIVIDUAALNE)

Kõrgemas sfääris on olemas inimese ideaalmudel - see on kõrgem inimene kõrgema mõttega. Küsimus on selles, kuidas see mudel, kõrgem mõte, võiks avalduda meie elus.
Kui me seame eesmärke, siis nende püstitamisel ei lähtu me inimestena tavaliselt tollest etalonist, vaid oma isiksusest, mis on kujundanud meie tänase reaalsuse ehk kogetava informatsiooni. Isiksuslik mõtlemine on meil automatiseeritud, mis tähendab, et meil on raske eristada maist mõtet kõrgemast ja sealtkaudu madalamat potentsiaali kõrgemast.
Elamise metafüüsika esimesel loeng/praktikal avame ja käsitleme järgnevaid aspekte:
* Inimene ning tema absoluutne andekus;
* inimene ja kõrgeim versioon temast enesest;
* tahe ja tahte muundamine, oma informatsiooni kalibreerimine ehk keeramine oma eluteele;
* tahe ning selle erinevad liigid/tasandid;
* vägi ja väe seisund;
* muutused ja valikute tegemine;
* eesmärkide seadmine.

Loeng-praktikal jätame alati ruumi ka nö otsesele informatsioonile, mis kujuneb välja vastavalt osalejatele.

Osalustasu on 50 eurot ja koha loeng/praktikal tagab ettemaks 25.- MTÜ Eluring arvelduskontole EE352200221057501603 märkides selgitusse osaleja eesnime.
AEG: 23. jaanuar 11.00-14.00
KOHT: Katku Koda

Oma osalemisest anna teada saates kirja elli@kaksikleek.ee

 

 


NAISE JA MEHE METAFÜÜSIKA 

MAI 2021
Mis on lähisuhte eesmärk? Millal saab naisest kuninganna ja mehest kuningas? Karmalised suhted, lähisuhe kosmilisel tasandil - hingesugulane, kaksikleek; milline suhe on ideaalne?
Erinevad tervendavad võtted.


JUUNI 2021
Eeros ja müstika. Seksuaalenergia olemus ja selle juhtimine - seksuaalsus ja eneseteostus, seksuaalvahekord; Kristuse õpetus alateadvusele ligipääsetavatest kehapunktidest, mille kaudu on võimalik vabastada meie baashirme.


JUULI 2021
Esivanemate mustrid meie suhetes. 
Kui vaadata inimest vaimusilmaga, siis inimene koosneb esivanemate läbivatest joontest, mille kaudu kujunebki välja meie isiksus. Tavaliselt on meis esil üks konkreetne läbiv teema/sümptom, probeem, millega seisame oma eludes silmitsi ja on terve hulk nähtamatuid nüansse, millel on meie elule mõju, kuid mida me ei ole veel teadvustanud.


AUGUST 2021

Eneseteostus naisena, mehena, paaris.
Mida me üldse vajame naisena, mehena, et ennast tõeliselt realiseerida? Millised on õiged, millised valed eesmärgid? Mille eest vastutab naine suhtes ja perekonnas, mille eest mees? Millised kollektiivsed alateadvuse juhtivad pildid mõjutavad meie eneseteostust mehena, naisena, paaris ja kuidas neist kõverpeeglitest jagu saada? Kuidas naine ja mees üksteist parimal viisil toetada saavad, et varjatud võimed avalduda saaksid?


Naise ja mehe metafüüsika on suvine 4-osaline loeng-praktika, kus fookuses on teemad,
mis mõjutavad enim meie lähisuhet. Iga loeng-praktika on eraldiseisva teemaga ning osalemiseks
ei pea inimene olema läbinud eelmisi loeng-praktikaid.


Lisainfo saamiseks kirjuta elli@kaksikleek.ee